Turcja czy Egipt - gdzie jechać?

Turcja i Egipt to najpopularniejsze kierunki naszych wakacyjnych wojaży. Postanowiliśmy je ze sobą porównać i pomóc zdecydować się wszystkim, którzy nie wiedzą dokładnie gdzie chcą pojechać. A więc – zaczynamy.

Dla kogo Turcja?

1. Jeśli szukamy pięciogwiazdkowych hoteli w naprawdę wysokim standardzie, to Turcja jest właśnie dla nas. Turcy są bardzo dokładni, jeśli chodzi o jakość i standard hotelów. Nawet w najwyższych ich klasach nie spotkają nas jakiekolwiek niemiłe niespodzianki.

2. Turcja oferuje nam mnóstwo szerokich, piaszczystych plaż. Nie ma co ukrywać – w Side, Kusadasi, Didim, Belek i Antalyi są one najpiękniejsze.

3. Turcja to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy chcą wyjechać nie tylko w wakacje. Doskonała pogoda utrzymuje się tu w zasadzie do kwietnia do października. Zresztą ze względu na wysokie upały, bardzo wielu Klientów wybiera właśnie wyjazdy poza sezonem.

4. Turcja to kraj atrakcji. Dla kobiet znajdziemy tu mnóstwo sklepów, w których można dokonywać wygodnych transakcji. Zresztą tureckie artykuły są dla wielu kobiet bardzo atrakcyjne. Turcja to też kraj w którym nie brakuje dyskotek, kawiarni i wielu innych „imprezowych” atrakcji.

Dla kogo Egipt?

1. Egipt to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają sporty wodne. Windsurfing, kitesurfing itd – to właśnie tutaj najlepiej je uprawiać.

2. Egipt oferuje nam piękną pogodę przez cały rok. Jest to kierunek, na który bez obaw możemy jechać nawet zimą. Chociażby dlatego, że temperatury w styczniu wynoszą tutaj nieco ponad 25 stopni Celsjusza w dzień.

3. Z wyjazdu do Egiptu będą zadowoleni wszyscy, którzy kochają wycieczki fakultatywne. Dlaczego? Ponieważ ze słynnych egipskich kurortów można dojechać nawet do…Jerozolimy.

4. W Egipcie każdy kurort jest inny. Hurghada jest jednym z najbardziej znanych i położonych blisko centrum miasta. Z kolei Marsa Alam to rozwiązanie doskonałe dla wszystkich, którym nie chce się wychodzić z hotelu nawet wieczorem. Jednym słowem – wszystko zależy tu od preferencji Klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here