Dobrze jest zadbać o najmniejszy szczegół dotyczący podróży, ponieważ im bardziej zaplanowany wyjazd, tym przyjemniejszy pobyt i wspomnienia z wycieczki. Zarówno wyprawy turystyczne, służbowe, jak i rekreacyjne bywają bardzo stresujące. Oprócz zorganizowania noclegu, pożywienia oraz atrakcji, które będą nam towarzyszyć, jedną z najważniejszych rzeczy jest rodzaj oraz sposób dotarcia do celu, oraz organizacja transportu na miejscu. Ludzie, którzy nie są fanami komunikacji miejskiej, posiadają szerokie spektrum możliwości, a do wyboru mają taksówki lub dla pełnej niezależności wypożyczenie auta. Cieszące się powodzeniem na rynku usługi wypożyczalni samochodów, sprawiają, iż pojawia się coraz więcej firm. Jedną z nich jest warszawska marka CarFree, która działa na polskim rynku 8 lat, dzięki czemu posiada ponad 14 oddziałów na  terenie całej Polski.

Dobrze jest zadbać o najmniejszy szczegół dotyczący podróży, ponieważ im bardziej zaplanowany wyjazd, tym przyjemniejszy pobyt i wspomnienia z wycieczki. Zarówno wyprawy turystyczne, służbowe, jak i rekreacyjne bywają bardzo stresujące. Oprócz zorganizowania noclegu, pożywienia oraz atrakcji, które będą nam towarzyszyć, jedną z najważniejszych rzeczy jest rodzaj oraz sposób dotarcia do celu, oraz organizacja transportu na miejscu. Ludzie, którzy nie są fanami komunikacji miejskiej, posiadają szerokie spektrum możliwości, a do wyboru mają taksówki lub dla pełnej niezależności wypożyczenie auta. Cieszące się powodzeniem na rynku usługi wypożyczalni samochodów, sprawiają, iż pojawia się coraz więcej firm. Jedną z nich jest warszawska marka CarFree, która działa na polskim rynku 8 lat, dzięki czemu posiada ponad 14 oddziałów na  terenie całej Polski.

Sprawdzone oddziały

Firma CarFree ma oddziały na wszystkich lotniskach w kraju oraz w większych miejscowościach. Pomimo wielu miast, między innymi: Poznań, Wrocław, czy też, Katowice, Warszawa jest jednym z ważniejszych aglomeracji dla firmy, ponieważ w stolicy naszego kraju nie dość, iż znajdują się dwie placówki wypożyczalni samochodów (Warszawa-Modlin oraz Lotnisko Chopina), w Warszawie na ul. Cybernetyki, CarFree posiada siedzibę firmy, która daje klientom możliwość bezpośredniego kontaktu. Przedsiębiorstwo ma również do zaoferowania całodobową infolinię, na którą klient może dzwonić pod numerem telefonu: (+48) 794500550. Dodatkowo CarFree posiada stronę internetową, na której uruchomiona jest możliwość rezerwacji samochodu. Z pomocą specjalistów i doradców, towarzyszący stres podczas podejmowania decyzji nie będzie już zaprzątał głowy.

– Poznań

Poznań słynie z atrakcyjnych funkcji turystycznych oraz biznesowych, dlatego firma CarFree postanowiła otworzyć własny oddział wypożyczalni samochodów w tym mieście. Pojazd można zarezerwować oraz odebrać na terenie portu lotniczego Poznań-Ławica, przy ul. Bukowskiej 285. Firma nie wymaga od klienta żadnych dodatkowych opłat za przywiezienie wypożyczonego samochodu na miejsce.

– Wrocław

Wrocław jest pięknym miastem, które chętnie odwiedzane jest przez wielu turystów z całego świata. Firma CarFree zadecydowała w tym miejscu również stworzyć swój punkt wynajmu pojazdów, który znajduje się na terenie portu lotniczego na ul. Granicznej 190. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu konsumenci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.

– Katowice

Port lotniczy w Katowicach słynie z jednego z najbardziej istotnego punktu komunikacyjnego w Polsce, z pewnością dlatego na lotnisku Katowice-Pyrzowice, firma CarFree stworzyła swój punkt obsługi klienta. Zamówiony przez kontrahentów pojazd jest możliwy do odbioru na ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice, oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

Wypożyczalnia aut bez kaucji

Wypożyczalnia CarFree jest gwarancją korzystnych cen oraz prostych rozwiązań, ułatwiających klientom wybór. Jedyne opłaty, które dotyczą wynajmującego, są pobierane wyłącznie za wynajem samochodu oraz za zużycie paliwa, natomiast wypożyczalnia ponosi opłatę napraw, ubezpieczenia oraz opłat uzupełniających, na skutek czego klienci nie muszą przejmować się sprawą kaucji. Wypożyczenie auta bez kaucji sprzyja wielu pozytywnym warunkom, chociażby ogranicza formalności do minimum, a przy tym oferta jest przejrzysta i czytelna dla każdego. Wypożyczenie samochodu bez kaucji daje pewność znacznej oszczędności, a przy tym wygody podczas korzystania z usługi wynajmu.

Wielowymiarowa oferta

Największy zasięg firmy oraz najniższe ceny to z pewnością atrybuty, które cenią sobie klienci marki CarFree. Kontrahenci mają duże pole do popisu, ponieważ wypożyczalnia samochodów dysponuje szeroką gamą marek samochodów, między innymi są to: Skoda, Ford, Audi, Opel, Nissan i wiele innych. Dodatkowo konsumenci mają szansę wybrać długość okresu wynajmu od jednego dnia do 5 lat. Każda kolejna chęć wypożyczenia samochodu przez klienta może bazować na wyborze tego samego auta, jednakże ma możliwość skorzystać z innych propozycji. Wszystko zależy od wymagań i zapotrzebowań konsumenta, które z zaangażowaniem i troską rozwiązywane są przez firmę CarFree.

Wynajem krótkoterminowy

W skład oferty krótkoterminowej wchodzi możliwość wypożyczenia samochodu do jednego miesiąca. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują auto okazjonalnie, podczas kilkudniowych wycieczek lub delegacji, w których udział może wziąć do 9 osób, ponieważ firma CarFree dysponuje nawet 9-osobowymi samochodami. Co więcej, wynajem auta jest świetną alternatywą dla osób podróżujących samolotem, a następnie chcących przemieścić się w dalszą trasę — CarFree występuje z propozycją podstawienia samochodu na wszystkich lotniskach w Polsce, bez pobierania dodatkowych opłat za usługę.

Przedsiębiorstwa również znajdą coś dla siebie, w szczególności w momencie, gdy nie potrzebują na stałe konkretnego typu samochodu, przykładowo dostawczego.

Ponadto dzięki szerokiej ofercie aut dostawczych z oferty CarFree mogą również skorzystać np. osoby wykonujące przeprowadzkę.

W wynajmie krótkoterminowym klienci płacą jedynie za cenę wypożyczenia i paliwo, bez ponoszenia żadnych kosztów stałych. Ponadto przy wypożyczeniu, klient ma możliwość wybrać inną markę samochodu lub pozostać przy swojej ulubionej.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średniookresowy pojazdów należy do pierwszorzędnych usług firmy CarFree. Oferta obejmuje wypożyczenie samochodu w okresie od jednego miesiąca do 2 lat. Najczęściej z tego rodzaju udogodnień korzystają małe oraz średnie firmy, które potrzebują zaopatrzyć się w samochody, aczkolwiek nie stać ich na zakup własnych. Dodatkowo każda firma korzystająca z usług wynajmu średnioterminowego, w cenie wypożyczenia znajduje się pakiet usług dodatkowych, a mianowicie: ubezpieczenie samochodu oc, ac, nw oraz assistance, pomoc w sytuacjach awaryjnych oraz gwarancja otrzymania samochodu zastępczego.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, zatem samochody również, ponieważ przed każdym wynajmem, auta przygotowywane są przez specjalistów do użytkowania, robiąc między innymi podstawowy przegląd techniczny, sprzątanie, mycie oraz uzupełnienie płynów.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy daje szansę wypożyczenia samochodu na bardzo długi okres, który trwa od 2 do 5 lat. W momencie, gdy auto jest głównym narzędziem pracy, oferta zdecydowanie polecana jest firmom oraz instytucjom, które często poddają się wymianie samochodu a na dodatek, cenią sobie czas oraz oszczędność pieniędzy. Usługa realizowana jest bez kaucji i dodatkowych kosztów, dlatego niskie i stałe koszty pozwalają przedsiębiorstwom zaplanować budżet, dzięki czemu mogą działać zgodnie z planem i sukcesywnie dążyć do powierzonych celów. Podczas wynajmu samochodu na okres długoterminowy cena ustalana jest indywidualnie, zależnie od marki samochodu oraz czasu wypożyczenia.

Osoby korzystające z oferty CarFree mogą odebrać pojazd w jednym z kilkunastu punktów, które znajdują się na obszarze niemal całej Polski.

Wynajem busów osobowych

Dla jeszcze większego komfortu CarFree ma do zaoferowania dla swoich klientów wynajem samochodów dostawczych oraz busów osobowych. Oferta skierowana jest do firm, które potrzebują jednorazowego wsparcia samochodu dostawczego oraz dla klientów indywidualnych, którzy postanowią podróżować w większym gronie osób.

Klienci personalni, którzy zdecydują się na podróż w większej grupie, mają do wyboru busy 9-osobowe lub vany 7-osobowe. Samochody posiadają wyjątkowe wyposażenie oraz są doskonałej jakości, dzięki czemu dostarczają klientom niezapomniany komfort podczas dalekich podróży.

Możliwość wynajmu samochodu dostawczego zapewnia niezależność osób oraz firm, które na co dzień nie posiadają tego typu aut. Oferta szczególnie sprawdza się w potrzebie przewiezienia przedmiotów o większych gabarytach, przykładowo podczas przeprowadzek. Oferta może okazać się znacznie atrakcyjniejsza od taksówki bagażowej, która słynie z wysokich cen.

Korzyści wynajmu samochodów bez kaucji

Wypożyczenie samochodu bez kaucji sprawia, iż umowa jest przejrzysta, a przy tym ogranicza formalności do minimum. Klient nie jest do niczego zobowiązany, dzięki ofercie, która pozwala uniknąć kredytu. Firma CarFree jest dowodem na to, iż wynajem auta może przebiegać w łatwy i tani sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here