Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami. Każdy rodzic chce, żeby ten dzień był dla dziecka idealny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Warto sprawić swojemu smykowi nietypowy prezent. Być może tym razem zamiast materialnego prezentu, warto pomyśleć o czymś zupełnie innym? O czymś, co również sprawi mu ogromną radość! Mieszkasz w Białymstoku i szukasz miejsca, gdzie możesz spędzić dzień dziecka ze swoim szkrabem? Odpowiedzią jest Fabryka Misia!

Atrakcje dla dzieci

Dzień dziecka w Białymstoku może być wspaniałą okazją do spędzenia czasu w Fabryce Misia. To miejsce wyjątkowe, pełne wspaniałych atrakcji takich jak trampoliny, zjeżdżalnie, tor przeszkód, spidertower, armatki ciśnieniowe, podłoga interaktywna, karuzela, ściany do malowania i wiele więcej.

Główną atrakcją jest jednak coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej. To możliwość stworzenia własnego misia. Które dziecko nie chciałoby samodzielnie wykonać swojego pluszowego przyjaciela? W Fabryce Misia może zrobić to od A do Z – wybrać futerko, serduszko, cechy jego charakteru i wiele więcej!

Warsztaty dla dziecka

Jakie jeszcze atrakcje dla dzieci oferuje Fabryka Misia?

Dzień dziecka to doskonały moment, żeby zabrać do centrum zabaw swoje dziecko z grupą koleżanek i kolegów na warsztaty dla dzieci. Nie ma nic przyjemniejszego niż spędzenie czasu z rówieśnikami, a do tego odrobina nauki w atrakcyjnym wydaniu.

Wybór warsztatów jest dosyć spory. Zarówno starsi, jak i młodsi, a także dziewczynki, jak i chłopcy znajdą tu coś dla siebie.

Jedną z opcji są warsztaty Tęczowej chemii. Dzieci będą mogły przeprowadzać tam pod okiem animatora przeróżne doświadczenia i eksperymenty chemiczne. Taka zabawa daje wiele satysfakcji i radości!

Kolejną opcją jest Eko fabryka kosmetyków. To warsztaty nie tylko dla dziewczynek, ale i chłopców, którzy chcą poznać tajne receptury i samodzielnie stworzyć własne mydło, kulę do kąpieli czy peeling.

A może jednak coś słodkiego? Co powiesz na warsztaty Miś i fabryka czekolady? To doskonała okazja do stworzenia czegoś pysznego, co maluch może podarować bliskiej osobie albo zjeść po powrocie do domu. Mowa tu o smakowitej bombonierce! Podczas tych warsztatów dzieci poznają także historię czekolady!

Warsztaty plastyczne pomogą rozwinąć wyobraźnię dziecka i jego zdolności manualne. Podczas tej zabawy dzieci będą mogły bezkarnie się pobrudzić, bawić się kolorami, formami i strukturami. To idealna opcja dla smyków, które uwielbiają przygody.

To jeszcze nie koniec! Następną opcją są warsztaty Biosfera. Maluchy poznają tajemnice świata przyrody i stworzą swój własny las w słoiku, który zabiorą do domu. Kiedy maluch będzie dbał o swój las i widział, jak się rozwija, będzie to dla niego duży powód do dumy.

Ostatnia propozycja to warsztaty Dzieciństwo naszych rodziców. Przypomnijmy swoim dzieciom jak bawiliśmy się, kiedy sami byliśmy mali. Fabryka Misia pozwoli maluchom pograć w gry i pobawić się tak, jak robili to ich rodzice. Nie obędzie się bez wielu fantastycznych zabaw ruchowych!

Jak widać, atrakcje dla dziecka oferowane przez Fabrykę Misia nie pozwolą nudzić się ani przez chwilę. Jest ich wiele i są niezwykle różnorodne, dlatego nie wahaj się dłużej i zabierz malucha do centrum zabaw!

Halo, Białystok! Pamiętajcie tylko, żeby odpowiednio wcześnie zarezerwować termin, bo w ostatniej chwili może nie być już wolnych miejsc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here