Najbliższe wydarzenia w łódzkiej Atlas Arenie

Atlas Arena w Łodzi jest jednym z największych obiektów w Polsce, na którym odbywają się liczne imprezy o charakterze muzycznym, kulturalnym oraz sportowym. Jeśli chodzi o kalendarz wydarzeń muzycznych, pierwszy kwartał 2019 roku zapowiada się bardzo interesująco.

Twenty One Pilots

Już 15 lutego 2019 muzycy Twenty One Pilots wystąpią ponownie w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół gościł w Polsce już wcześniej, w 2016 roku. Amerykański zespół tworzy muzykę łączącą w sobie kilka gatunków: pop, indie, rock, punk oraz rap. W skład zespołu wchodzi dwóch muzyków: Josha Duna – perkusista oraz  Tyler Joseph – wokalista, multiinstumentalista. Młodzi artyści sami wyprodukowali oraz wydali swój debiutancki album pod tytułem „Twenty One Pilots”. Kolejna płyta, również wydana przez amych muzyków, ukazała się w 2011 roku. Album „Regional At Best” zdobył uznanie wytwórni Fueled By Ramen, która wówczas współpracowała z zespołami takimi jak Panic! At The Disco oraz Paramore. Nawiązanie współpracy pozwoliło zespołowi na wydanie kolejnej płyty zatytułowanej „Vessel”, wcześniej promowanej utworem „Car Radio”. W tym czasie grupa rozpoczęła także intensywne trasy koncertowe z światowej rangi wykonawcami, takimi jak Fall Out Boy czy Paramore. Dodatkowo występy na wyjątkowym wydarzeniu muzycznym, a mianowicie 2014 MTV Movie Awards, a także w programie Late Night with Seth  Meyers pozwoliły im na szybkie zaistnienie w świecie muzyki. Kolejnym albumem zespołu był „Blurryface”. Singiel „Stressed Out” wspiął się na szczyty światowych list przebojów, natomiast sama płyta zyskała pierwsze miejsce na liście Billboardu.

Florence + The Machine

Światowej sławy zespół pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie 15 marca 2018 roku. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na https://ticketclub.pl/miejsca/atlas-arena-odz-83/ . Zespół Florence + The Machine ma na swoim koncie trzy albumy: „Lungs”, „Ceremonials” oraz „How Big, How Blue”. Są one dowodem osiągnięcia bezkompromisowego sukcesu muzycznego. Zespół w przeciągu kilku lat działalności zdobył ogromną liczbę fanów stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych grup muzycznych wszechczasów. „You’ve Got The Love”, „Shake It Out” czy „Dog Days Are Over” to tytuły, które królowały na światowych listach przebojów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here