co robić w trakcie ferii w Małopolsce?

W momencie, gdy zaczynają się zbliżać wielkimi krokami ferie zimowe, warto zastanowić się nad atrakcjami dla dzieci. Tak by w tym wolnym czasie mogły cieszyć się i bawić na całego. Aktywne ferie zimowe w Małopolsce i nie tylko, to świetny pomysł. Dzięki nim nasze pociechy będą miały możliwość nauki lub rozwijania swoich umiejętności w sportach zimowych. Jakie jeszcze atrakcje czekają na dzieci?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/pomysl-na-aktywne-ferie/

Ferie w górach

Ferie spędzone w województwie małopolskim to znakomita okazja na wyjazd w góry. Udając się w takie miejsce, znajdziemy wiele pięknych i łatwych szlaków, które będą odpowiednie dla wszystkich dzieci. Oczywiście wybierając się w góry, nie możemy zapomnieć o nartach. Udając się do kurortów typowo narciarskich, mamy gwarancję że nasze pociechy będą mogły skorzystać z lokalnych szkółek narciarskich, nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie. Dla młodszych maluchów jest możliwość zjeżdżania na sankach ze stoku. Kolejną ciekawą atrakcją dla dzieci jest kolejka górska, podróżując nią mamy okazje doświadczyć cudownych wrażeń i pięknych widoków.

Domowe atrakcje dla dzieci

Jeżeli wolimy spędzać czas mniej aktywnie, możemy wybrać się w góry i zamieszkać we wcześniej wynajętym domku. W trakcie takiego pobytu możemy postawić na gry i zabawy. To rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Spędzając swój czas wolny w ten sposób możemy doświadczyć niezapomnianych wrażeń, a do tego taka zabawa gwarantuje nam długie godziny śmiechu. Obecnie na rynku wybór różnego rodzaju gier jest ogromny. Jeżeli wolimy coś innego, niż granie całą rodziną w gry, ciekawą opcją są również warsztaty rękodzieła lub seanse filmowe.

Atrakcje, które się sprawdzają nie tylko podczas ferii

Małopolska to miejsce na mapie Polski, które można zwiedzać praktycznie przez cały rok, bez względu na panującą porę roku. Dany region słynie z niezwykłych zabytków i parków krajobrazowych. Będąc w Małopolsce mamy również możliwość skorzystania z parku wodnego w Krakowie lub parku rozrywki w Zatorze. W takich miejscach jest cała masa różnych atrakcji, które sprawią że cały dzień będziemy się dobrze bawić. Dla fanów wody, ciekawą propozycją są również termy, znajdujące się na Podhalu.

Zobacz też: http://www.willagreenhouse.pl/ktore-parki-narodowe-malopolski-sa-zaliczane-do-grupy-najpiekniejszych/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here