Jak zawalczyć o idealną sylwetkę

Wiele osób powtarza, że dla idealnej sylwetki należy utrzymywać ścisłą dietę i wesprzeć ją ćwiczeniami. Warto dołożyć też pielęgnację, która zadba o nawilżenie skóry, a masaże sprawią, że będzie ona bardziej jędrna. Co jeśli jednak to nie wystarczy i mimo wysiłków nie będziemy w stanie osiągnąć upragnionych efektów? Jak się okazuje, pomocna może tu być medycyna estetyczna i to bez wykorzystania skalpela!

Na ujędrnienie – mezoterapia

Gdy chcemy zgubić zbędne kilogramy, bardzo często skóra nie odzyskuje już dawnej elastyczności. Warto odwiedzić więc gabinet medycyny estetycznej Łódź, gdzie ekspert pomoże nam czymś więcej, niż jedynie kremy. Mezoterapia może być bowiem wykonywana nie tylko na twarzy lub skórze głowy. To zabieg, który może pomóc ujędrnić całe ciało. Lekarz przyjrzy się Twojej sylwetce i zapozna ze strukturą skóry. Na tej podstawie oceni, czy zabieg może Ci pomóc. Jeśli tak, opracuje koktajl drogocennych substancji, które odżywią Twoją skórę i pobudzą jej elastyczność. Produkt wstrzykiwany będzie w problematyczne miejsca za pomocą drobnych nakłuć. Dla pełnych efektów zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. Liczbę sesji najlepiej określi lekarz prowadzący.

Na uporczywy tłuszczyk – lipoliza

Jeśli mimo diety i ćwiczeń z niektórych partii Twojego ciała tłuszcz nie chce zniknąć, prawdopodobnie tak już pozostanie, jeśli do akcji nie wkroczy specjalista. Możesz pozbyć się go za pomocą lipolizy. To preparat, który wstrzykiwany jest pod skórę. Jego zadaniem jest rozpuszczenie tkanki tłuszczowej w wybranym obszarze. Poleca się go do usunięcia tłuszczy z okolic brzucha, bioder, podbródka, pelikanów, bryczesów czy ud. Po zabiegu, który wykona gabinet medycyny estetycznej Łódź przez kilka dni możesz borykać się z zasinieniem, zaczerwienieniem lub pieczeniem. Efekty uboczne jednak szybko ustąpią tym właściwym!

Sposób na cellulit – liporadiologia

Jeśli chodzi o liporadiologię, to bardzo złożony zabieg, który daje wiele korzystnych efektów. Jego działanie to połączenie fal radiowych, światła LED, promieniowania IR, mechanicznego masażu profilowanymi rolkami i zasysania próżniowego. Dzięki temu pacjentka pozbywa się toksyn z organizmu, z cellulit zostaje rozbity. Zabieg należy powtarzać regularnie dla jak najlepszych efektów.

Pamiętaj, aby przed każdym zabiegiem skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej. On dobierze leczenie do skali problemu oraz stanu Twojego zdrowia oraz skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here