Gran Canaria - wyspa marzeń!

Jadąc na wakacje gdzieś daleko, musimy zadbać o to, by znaleźć miejsce, które zadowoli zarówno tych małych, jak i dużych uczestników wakacji. Takim idealnym miejscem jest Gran Canaria. Dlaczego? O tym w poniższym artykule.

Fauna i flora

Gran Canaria to wyspa, która urzeka pod każdym względem. Również jeśli chodzi o dostępną na miejscu faunę i florę. Nic w tym dziwnego – znajduje się tu mnóstwo ogrodów botanicznych, parków krajobrazowych i oczywiście ogrodów zoologicznych. Jedną z największych atrakcji wyspy są delfinaria, w których można na własne oczy przekonać się, jak pięknymi i mądrymi zwierzętami są delfiny.

Parki wodne

Gran Canaria to miejsce idealne dla wszystkich również ze względu na parki wodne, których na terenie wyspy jest mnóstwo. Ciepły klimat sprawia, że wodny wypoczynek jest tu jak najbardziej udany. Na wyspie znajdują się parki o różnych stopniach zaawansowania, dobrane do wymagań Klientów. Trudno zresztą znaleźć tu hotel, w którego okolicy nie ma parku wodnego.

Sioux City

Jeśli chcemy zaszaleć a nie jedynie podziwiać zwierzęta (zresztą podczas długotrwałego urlopu jest to oczywiste), możemy skorzystać z atrakcji, jakie niesie ze sobą znajdujące się na wyspie miasteczko westernowe. Pozwoli nam ono przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądało życie na tak zwanym Dzikim Zachodzie.

W Sioux City pojeździmy konno, przekonamy się, jak wyglądało typowe życie ludzi w tamtych trudnych przecież czasach, odwiedzimy biuro szeryfa a także zobaczymy specyficzne minizoo.

Angry Birds Activity Park

Dla wszystkich fanów popularnej gry zręcznościowej, mamy wspaniałą wiadomość. Na Gran Canarii znajduje się tematyczny park atrakcji, stylizowany na tą właśnie grę. Jakie atrakcje można tu znaleźć? Przekonacie się sami. Możemy jednak zagwarantować Wam, że Wasze pociechy będą zachwycone.

Nurkowanie

Wyspy Kanaryjskie okalają niesamowicie czyste wody, które wręcz zapraszają wszystkich amatorów nurkowania. Szczególną atrakcją są tutaj żółwie morskie, które można podziwiać w ich naturalnym środowisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here