rejs jachtem w okolicach Włoch

Włochy to przepiękny kraj, słynący z bogatej kultury, smakowitej kuchni i niesamowitych krajobrazów. W każdym regionie tego malowniczego kraju znajdziesz dla siebie coś wspaniałego. Jeśli na dodatek jesteś miłośnikiem żeglarstwa, mamy dla ciebie ciekawą propozycję: możliwość spędzenia czasu na jachcie w okolicach Włoch. Przekonaj się razem z nami, że warto!

Trasa żeglugowa wokół Włoch – niezapomniana na urlop

Jeśli kochasz nietypowe wyprawy i chciałbyś spędzić urlop w sposób, który na zawsze zapadnie ci w pamięć, mamy dla ciebie propozycję: czarter jachtów we Włoszech. Dzięki niemu będziesz mógł pożeglować wokół słynnego “Buta”, odwiedzając najbardziej znane miasta na swojej trasie. Jeśli zechcesz, codziennie czeka cię nocleg w innym miejscu, który sprawi, że będziesz mógł poznać nowe miejsca, nowe lokale i różnorodną, bogatą kulturę tego wspaniałego kraju.

Żegluga wokół Włoch na wynajętym jachcie na pewno sprawi ci wiele radości i będzie niezapomnianą przygodą dla ciebie i twoich bliskich również ze względu na niecodzienny sposób podróży. Bez wątpienia przywykłeś do jazdy samochodem lub pociągiem, ewentualnie do lotów samolotem. Żegluga to jednak zupełnie coś innego, a jeśli dopiero stawiasz w niej pierwsze kroki, to żeglowanie jachtem po zagranicznych wodach będzie dla ciebie jeszcze większym wyzwaniem i ciekawszym zajęciem.

Absolutna wolność

Żeglowanie daje niesamowitą frajdę i pozwala poczuć prawdziwą wolność. To czas dla ciebie i twojej rodziny: na podziwianie widoków, opalanie się, pływanie i zabawy. To chwila wypoczynku, jakiej na pewno nigdy nie zapomnisz, a możliwość podejmowania swobodnych decyzji, do których portów w najbliższym czasie zawitasz, na pewno jeszcze bardziej uatrakcyjni cały urlop. Poczujesz się dzięki temu naprawdę wolny!

Kompleksowa obsługa czarterowa

Decydując się na czarter jachtu, nie musisz się niczego obawiać. Octopus Charter skupia największych armatorów i gwarantuje ci najbardziej profesjonalną obsługę, jaką możesz sobie wymarzyć. Na samym początku odkryjesz, że możesz zupełnie spokojnie zarezerwować dla siebie jacht, bez obawy, iż jednocześnie zarezerwuje go ktoś inny. Co więcej, nic cię to nie kosztuje i tak samo bezpłatnie będziesz mógł anulować rezerwację, jeśli twoje urlopowe plany nie dojdą do skutku.

Przede wszystkim niezależnie od tego, co się wydarzy, będziesz mógł zawsze skontaktować się z obsługą, co zapewnia ci absolutne bezpieczeństwo na twojej trasie. Nagła awaria albo załamanie pogody? Nic nie szkodzi, doświadczeni konsultanci na pewno cię pomogą albo skierują do ciebie pomoc. Z niczym nie zostaniesz sam.

Oprócz tego będą pomagać ci w wybraniu optymalnej trasy, która zapewni najwspanialsze widoki i smaki Włoch, ale także piękną pogodę i trasę, która nie będzie dla ciebie zbyt wymagająca. Zaufaj doświadczonym kapitanom, a na pewno nie pożałujesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here